CVP Galvanika s.r.o. – Provoz 03 Ždánice

„Váš výrobek + naše povrchová úprava = společný úspěch“

O provozu 03 – Ždánice

Druhý největší provoz je vybaven 4 automatickými galvanickými linkami. Jsou zde technologie alkalického zinkování, slitinového pokovení ZnNi a nové slitinové pokovení ZnPTFE. Všechny typy těchto povrchových úprav jsou k dispozici, jak závěsovou tak hromadnou technologií. Slitinová technologie ZnPTFE je na provoze 03 k dispozici pouze hromadným zpracováním. Na provozu se nachází i moderní neutralizační stanice, která se stará o dokonalé vyčištění vody použité během procesu. Využíváme technologie vakuového odpařování pro minimalizaci množství odpadů. Dále se zde nachází manuální pasivační linka určena pro černou pasivaci a linka na poplastování závěsů. Provoz je držitelem integrovaného povolení (IPPC).

Zboží zpracované na tomto provoze lze opatřit pasivační vrstvou bez obsahu šestimocného chromu (modrá, silnostěnná, citronová, transparentní a černá). Černé pasivování se provádí v samostatné manuální lince. Pro další zvýšení korozní odolnosti je možnost nanesení křemičité vrstvy, která sjednotí vzhled, vylepší kluzné vlastnosti a vytvoří ještě silnější protikorozní ochranu.

16 linek povrchových úprav ve 3 provozech pro naše zákazníky

V České republice disponujeme 16 linkami pro povrchové úpravy a na 3 provozech zaměstnáváme přes 260 zaměstnanců. Pro zajištění flexibility kapacit je možné vzorkovat Vaše díly na dalších provozech společnosti.

Provoz 01 – Příbram

Závěsové i hromadné linky s technologiemi ZnNi a alkalického i kyselého Zn.

Provoz 01 CVP Galvanika - Příbram
Provoz 04 VCP Galvanika - Slavičín

Provoz 04 – Slavičín

Moderní prášková lakovna a závěsová kombinovaná linka s možností hromadného pokovení s technologiemi alkalického a kyselého Zn a ZnFe.

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

V pracovních dnech jsme pro Vás k dispozici od 6:00 do 15:00.
Mimo tento čas nás můžetekontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Translate »