Provoz 01 – Příbram

O provozu 01 - Příbram

Náš největší provoz je vybaven 7 galvanickými linkami a zaměstnává 123 zaměstnanců. Jsou zde technologie alkalického a kyselého zinkování, slitinového pokovení ZnNi. Všechny typy těchto povrchových úprav jsou k dispozici, jak závěsovou tak hromadnou technologií. Linka s technologií kyselého zinkování je schopna zpracovat kusové i malosériové zakázky. Na provozu se nachází i moderní neutralizační stanice, která se stará o dokonalé vyčištění vody použité v procesu. Využíváme technologie vakuového odpařování pro minimalizaci množství odpadů. Provoz je držitelem integrovaného povolení (IPPC). 

Zboží zpracované na tomto provoze lze opatřit chromátem (černý) či pasivační vrstvou bez obsahu šestimocného chromu (modrá, silnostěnná, transparentní a černá). Pro další zvýšení korozní odolnosti je možnost nanesení křemičité vrstvy, která sjednotí vzhled, vylepší kluzné vlastnosti a vytvoří ještě silnější protikorozní ochranu.

Provoz 01 se nachází v areálu bývalého Závodu důlní mechanizace, Uranových dolů Příbram. Jedná se o oplocený a střežený areál, který disponuje velkými skladovacími prostory se zvedací technikou 5 – 20 t.

16 linek povrchových úprav ve 3 provozech pro naše zákazníky

V České republice disponujeme 16 linkami pro povrchové úpravy a na 3 provozech zaměstnáváme přes 260 zaměstnanců. Pro zajištění flexibility kapacit je možné vzorkovat Vaše díly na dalších provozech společnosti.

Provoz 03 – Ždánice

Závěsové i hromadné linky s technologiemi ZnNi a alkalického Zn.

Provoz 03 VCP Galvanika - Ždánice
Provoz 04 VCP Galvanika - Slavičín

Provoz 04 – Slavičín

Moderní prášková lakovna a závěsová kombinovaná linka s možností hromadného pokovení s technologiemi alkalického a kyselého Zn a ZnFe.

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

V pracovních dnech jsme pro Vás k dispozici od 6:00 do 15:00.
Mimo tento čas nás můžetekontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Translate »